OHSAS POLİTİKAMIZ

Çalışan Sağlığı ve İş Güvenliği tüm çalışanlarının sorumluluğudur.

Kanun, mevzuat, yönetmelikleri ve diğer Çalışan Sağlığı ve İş Güvenliği gerekliliklerini yerine getirmek için sorumluluk ve yetkiler tüm çalışanlarımız arasında paylaşılacaktır.

Çalışan Sağlığı ve İş Güvenliği diğer iş amaçlarımız kadar önemlidir.

Tüm kazalar önlenebilir ve önlenmelidir.

Her işi yapmak için daima daha güvenli bir yol vardır.

OHSAS 18001 Standardını etkin bir şekilde uygulamak ve Çalışan Sağlığı ve İş Güvenliği konuları hakkındaki ferdi sorumluluk bilincini oluşturmak ve geliştirmek için her zaman eğitim vazgeçilmezdir.

TEKSAN’da iç ve dış her türlü kaynak; verimli, güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamak, iletişimi etkin kılmak, çalışanların bireysel performanslarını artırmak ve bilgiyi ve başarıyı ödüllendirmek üzere en doğru ve en faydalı şekilde kullanılacaktır.

ISO 9001 POLİTİKAMIZ

TEKSAN, Refrakter uygulama alanında modern mühendislik ve işçilik çözümlerini kullanarak, yenilikleri ve gelişmeleri sürekli takip ederek en uygun çözümleri üreterek müşteri mutluluğunu hedeflemektedir.

Yaptığımız tüm işlerde, kaliteli, dürüst, ilkeli yasal şartlardan ödün vermeden zamanında yapma prensibi ile çalışırız.

Takım ruhunu benimsemiş, özveriyle çalışan çalışanlarımız, kalitemizin temelidir. Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Tüm birimlerinde, sürekli gelişme ve iyileştirmeyi uygulayarak müşteri memnuniyetini ilk hedef kabul etmek, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Standart'ının gereklerini yerine getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek "Kalite Politikamız" dır.